Bartıl Tepe Nerede Nasıl Gidilir, Bartıl Tepe Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Şırnak  » Bartıl Tepe Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Bartıl Tepe

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Bartıl Tepe Haritası

Bartıl Tepe Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Bartıl Tepe nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Bartıl Tepe konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Bartıl Tepe Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Bartıl Tepe Haritası" sayfasındasınız. Bartıl Tepe haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Bartıl Tepe Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Bartıl Tepe haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Bartıl Tepe Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bartıl Tepe Şırnak şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Bartıl Tepe için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 32' 2¨ N Boylam: 41° 58' 47¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Bartıl Tepe Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.5339 Boylam: 41.9797 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Bartıl Tepe haritası, Bartıl Tepe uydu görüntüleri, Bartıl Tepe karayolları haritası, google maps Bartıl Tepe, Bartıl Tepe arazi haritası, Bartıl Tepe sokak haritası, google earth Bartıl Tepe, Bartıl Tepe üç boyutlu görüntüsü, Bartıl Tepe 3d görüntüleri ve Bartıl Tepe yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Bartıl Tepe haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Bartıl Tepe0.00 Km
Bekir Kaynağı2.09 Km
Gremihrav Dağı2.42 Km
Ziyaret Kaynak3.55 Km
Çınar Kaynak3.67 Km
Sumi Taşlığı4.01 Km
Garskagrehindo Tepe4.11 Km
Pırt Tepe4.19 Km
Dallica Dağı4.61 Km
Melek Kaynağı4.99 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı