Balıkçı Adası Nerede Nasıl Gidilir, Balıkçı Adası Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » İstanbul  » Balıkçı Adası Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Balıkçı Adası

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Balıkçı Adası Haritası

Balıkçı Adası Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Balıkçı Adası nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Balıkçı Adası konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Balıkçı Adası Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Balıkçı Adası Haritası" sayfasındasınız. Balıkçı Adası haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Balıkçı Adası Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Balıkçı Adası haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Balıkçı Adası Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Balıkçı Adası İstanbul şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Balıkçı Adası için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 49' 14¨ N Boylam: 29° 6' 48¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Balıkçı Adası Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.8206 Boylam: 29.1133 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Balıkçı Adası haritası, Balıkçı Adası uydu görüntüleri, Balıkçı Adası karayolları haritası, google maps Balıkçı Adası, Balıkçı Adası arazi haritası, Balıkçı Adası sokak haritası, google earth Balıkçı Adası, Balıkçı Adası üç boyutlu görüntüsü, Balıkçı Adası 3d görüntüleri ve Balıkçı Adası yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Balıkçı Adası haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Balıkçı Adası0.00 Km
Tavşan Adası0.15 Km
İstanbul Tuzla İŞKUR Hizmet Merkezi1.20 Km
Aya Yorgi Kilisesi3.13 Km
Aya Nikola Manastırı3.99 Km
Buyukada Su Sporlari Klubu4.03 Km
Adalar Müzesi4.10 Km
Sedef Adası4.26 Km
Sedef Adası4.30 Km
Buyuk Ada Tepesi4.47 Km
Büyükada Mangal Alanı4.50 Km
Eski Rum Yetimhanesi4.91 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı