Bakla Burnu Nerede Nasıl Gidilir, Bakla Burnu Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Çanakkale  » Bakla Burnu Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Bakla Burnu

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Bakla Burnu Haritası

Bakla Burnu Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Bakla Burnu nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Bakla Burnu konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Bakla Burnu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Bakla Burnu Haritası" sayfasındasınız. Bakla Burnu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Bakla Burnu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Bakla Burnu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Bakla Burnu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bakla Burnu Çanakkale şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Bakla Burnu için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 33' 24¨ N Boylam: 26° 44' 51¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Bakla Burnu Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.5566 Boylam: 26.7475 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Bakla Burnu haritası, Bakla Burnu uydu görüntüleri, Bakla Burnu karayolları haritası, google maps Bakla Burnu, Bakla Burnu arazi haritası, Bakla Burnu sokak haritası, google earth Bakla Burnu, Bakla Burnu üç boyutlu görüntüsü, Bakla Burnu 3d görüntüleri ve Bakla Burnu yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Bakla Burnu haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Bakla Burnu0.00 Km
Azmakağzı1.41 Km
Meşelik Sırtı2.86 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı