Bakırçay Nerede Nasıl Gidilir, Bakırçay Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Bakırçay Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Bakırçay

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Bakırçay Haritası

Bakırçay Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Bakırçay nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Bakırçay konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Bakırçay Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Bakırçay Haritası" sayfasındasınız. Bakırçay haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Bakırçay Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Bakırçay haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Bakırçay Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bakırçay için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 55' 58¨ N Boylam: 26° 57' 59¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Bakırçay Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.9327 Boylam: 26.9665 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Bakırçay haritası, Bakırçay uydu görüntüleri, Bakırçay karayolları haritası, google maps Bakırçay, Bakırçay arazi haritası, Bakırçay sokak haritası, google earth Bakırçay, Bakırçay üç boyutlu görüntüsü, Bakırçay 3d görüntüleri ve Bakırçay yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Bakırçay haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Bakırçay0.00 Km
Dalyan Gölü0.96 Km
Çandarlı Limanı2.06 Km
Karakoç Burnu2.11 Km
Değirmenadası Burnu2.47 Km
Çandarlı Otogar2.60 Km
Çandarlı Çarşı2.71 Km
Çandarlı Limanı2.83 Km
Karatuzlar Limanı3.97 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı