Bafra Ovası Nerede Nasıl Gidilir, Bafra Ovası Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Samsun  » Bafra Ovası Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Bafra Ovası

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Bafra Ovası Haritası

Bafra Ovası Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Bafra Ovası nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Bafra Ovası konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Bafra Ovası Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Bafra Ovası Haritası" sayfasındasınız. Bafra Ovası haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Bafra Ovası Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Bafra Ovası haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Bafra Ovası Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bafra Ovası Samsun şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Bafra Ovası için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 41° 37' 60¨ N Boylam: 35° 55' 0¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Bafra Ovası Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 41.6333 Boylam: 35.9167 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Bafra Ovası haritası, Bafra Ovası uydu görüntüleri, Bafra Ovası karayolları haritası, google maps Bafra Ovası, Bafra Ovası arazi haritası, Bafra Ovası sokak haritası, google earth Bafra Ovası, Bafra Ovası üç boyutlu görüntüsü, Bafra Ovası 3d görüntüleri ve Bafra Ovası yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Bafra Ovası haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Bafra Ovası0.00 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı