Babadağ Geçidi Nerede Nasıl Gidilir, Babadağ Geçidi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Zonguldak  » Babadağ Geçidi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Babadağ Geçidi

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Babadağ Geçidi Haritası

Babadağ Geçidi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Babadağ Geçidi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Babadağ Geçidi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Babadağ Geçidi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Babadağ Geçidi Haritası" sayfasındasınız. Babadağ Geçidi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Babadağ Geçidi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Babadağ Geçidi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Babadağ Geçidi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Babadağ Geçidi Zonguldak şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Babadağ Geçidi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 41° 13' 45¨ N Boylam: 31° 51' 50¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Babadağ Geçidi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 41.2292 Boylam: 31.8639 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Babadağ Geçidi haritası, Babadağ Geçidi uydu görüntüleri, Babadağ Geçidi karayolları haritası, google maps Babadağ Geçidi, Babadağ Geçidi arazi haritası, Babadağ Geçidi sokak haritası, google earth Babadağ Geçidi, Babadağ Geçidi üç boyutlu görüntüsü, Babadağ Geçidi 3d görüntüleri ve Babadağ Geçidi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Babadağ Geçidi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Babadağ Geçidi0.00 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı