Azranih Harabesi Nerede Nasıl Gidilir, Azranih Harabesi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Şırnak  » Azranih Harabesi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Azranih Harabesi

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Azranih Harabesi Haritası

Azranih Harabesi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Azranih Harabesi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Azranih Harabesi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Azranih Harabesi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Azranih Harabesi Haritası" sayfasındasınız. Azranih Harabesi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Azranih Harabesi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Azranih Harabesi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Azranih Harabesi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Azranih Harabesi Şırnak şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Azranih Harabesi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 25' 6¨ N Boylam: 41° 59' 46¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Azranih Harabesi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.4183 Boylam: 41.9961 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Azranih Harabesi haritası, Azranih Harabesi uydu görüntüleri, Azranih Harabesi karayolları haritası, google maps Azranih Harabesi, Azranih Harabesi arazi haritası, Azranih Harabesi sokak haritası, google earth Azranih Harabesi, Azranih Harabesi üç boyutlu görüntüsü, Azranih Harabesi 3d görüntüleri ve Azranih Harabesi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Azranih Harabesi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Azranih Harabesi0.00 Km
Türkmen Düzü4.83 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı