Azir Harabı Nerede Nasıl Gidilir, Azir Harabı Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Siirt  » Azir Harabı Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Azir Harabı

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Azir Harabı Haritası

Azir Harabı Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Azir Harabı nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Azir Harabı konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Azir Harabı Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Azir Harabı Haritası" sayfasındasınız. Azir Harabı haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Azir Harabı Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Azir Harabı haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Azir Harabı Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Azir Harabı Siirt şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Azir Harabı için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 46' 15¨ N Boylam: 42° 27' 47¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Azir Harabı Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.7708 Boylam: 42.4631 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Azir Harabı haritası, Azir Harabı uydu görüntüleri, Azir Harabı karayolları haritası, google maps Azir Harabı, Azir Harabı arazi haritası, Azir Harabı sokak haritası, google earth Azir Harabı, Azir Harabı üç boyutlu görüntüsü, Azir Harabı 3d görüntüleri ve Azir Harabı yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Azir Harabı haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Azir Harabı0.00 Km
Kopircanis Harabı0.53 Km
Saya Harabı1.84 Km
Meranis Harabı2.45 Km
Mercanis Harabı2.57 Km
Soğukçeşme Sırtı3.39 Km
Butiş Yaylası4.25 Km
Yazlıca Dağı4.68 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı