Ayrancı Ovası Nerede Nasıl Gidilir, Ayrancı Ovası Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Diyarbakır  » Ayrancı Ovası Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Ayrancı Ovası

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Ayrancı Ovası Haritası

Ayrancı Ovası Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Ayrancı Ovası nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Ayrancı Ovası konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Ayrancı Ovası Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Ayrancı Ovası Haritası" sayfasındasınız. Ayrancı Ovası haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Ayrancı Ovası Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Ayrancı Ovası haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Ayrancı Ovası Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Ayrancı Ovası Diyarbakır şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Ayrancı Ovası için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 7' 60¨ N Boylam: 40° 0' 0¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Ayrancı Ovası Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.1333 Boylam: 40 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Ayrancı Ovası haritası, Ayrancı Ovası uydu görüntüleri, Ayrancı Ovası karayolları haritası, google maps Ayrancı Ovası, Ayrancı Ovası arazi haritası, Ayrancı Ovası sokak haritası, google earth Ayrancı Ovası, Ayrancı Ovası üç boyutlu görüntüsü, Ayrancı Ovası 3d görüntüleri ve Ayrancı Ovası yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Ayrancı Ovası haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Ayrancı Ovası0.00 Km
Boyalı Dere0.82 Km
Alilek Dere2.24 Km
Geyik İstasyonu3.48 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı