Ayatekla Kilisesi Nerede Nasıl Gidilir, Ayatekla Kilisesi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Ayatekla Kilisesi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Ayatekla Kilisesi

Adres: Silifke
Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Ayatekla Kilisesi Haritası

Ayatekla Kilisesi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Ayatekla Kilisesi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Ayatekla Kilisesi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Ayatekla Kilisesi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Ayatekla Kilisesi Haritası" sayfasındasınız. Ayatekla Kilisesi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Ayatekla Kilisesi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Ayatekla Kilisesi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Ayatekla Kilisesi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Ayatekla Kilisesi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 36° 20' 55¨ N Boylam: 33° 55' 26¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Ayatekla Kilisesi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 36.3485 Boylam: 33.924 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Ayatekla Kilisesi haritası, Ayatekla Kilisesi uydu görüntüleri, Ayatekla Kilisesi karayolları haritası, google maps Ayatekla Kilisesi, Ayatekla Kilisesi arazi haritası, Ayatekla Kilisesi sokak haritası, google earth Ayatekla Kilisesi, Ayatekla Kilisesi üç boyutlu görüntüsü, Ayatekla Kilisesi 3d görüntüleri ve Ayatekla Kilisesi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Ayatekla Kilisesi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Ayatekla Kilisesi0.00 Km
Silifke Kalesi3.22 Km
Silifke Sosyal Güvenlik Merkezi3.24 Km
Çadır Deresi4.14 Km
Taşucu Seka Limanı4.60 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı