Avdu Adaları Nerede Nasıl Gidilir, Avdu Adaları Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Van  » Avdu Adaları Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Avdu Adaları

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Avdu Adaları Haritası

Avdu Adaları Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Avdu Adaları nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Avdu Adaları konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Avdu Adaları Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Avdu Adaları Haritası" sayfasındasınız. Avdu Adaları haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Avdu Adaları Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Avdu Adaları haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Avdu Adaları Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Avdu Adaları Van şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Avdu Adaları için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 26' 7¨ N Boylam: 42° 56' 10¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Avdu Adaları Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.4354 Boylam: 42.936 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Avdu Adaları haritası, Avdu Adaları uydu görüntüleri, Avdu Adaları karayolları haritası, google maps Avdu Adaları, Avdu Adaları arazi haritası, Avdu Adaları sokak haritası, google earth Avdu Adaları, Avdu Adaları üç boyutlu görüntüsü, Avdu Adaları 3d görüntüleri ve Avdu Adaları yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Avdu Adaları haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Avdu Adaları0.00 Km
Yuva Burnu0.33 Km
Parmak Burnu1.94 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı