Andvorza Harabesi Nerede Nasıl Gidilir, Andvorza Harabesi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Adana  » Andvorza Harabesi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Andvorza Harabesi

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Andvorza Harabesi Haritası

Andvorza Harabesi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Andvorza Harabesi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Andvorza Harabesi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Andvorza Harabesi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Andvorza Harabesi Haritası" sayfasındasınız. Andvorza Harabesi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Andvorza Harabesi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Andvorza Harabesi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Andvorza Harabesi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Andvorza Harabesi Adana şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Andvorza Harabesi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 15' 0¨ N Boylam: 35° 52' 60¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Andvorza Harabesi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.25 Boylam: 35.8833 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Andvorza Harabesi haritası, Andvorza Harabesi uydu görüntüleri, Andvorza Harabesi karayolları haritası, google maps Andvorza Harabesi, Andvorza Harabesi arazi haritası, Andvorza Harabesi sokak haritası, google earth Andvorza Harabesi, Andvorza Harabesi üç boyutlu görüntüsü, Andvorza Harabesi 3d görüntüleri ve Andvorza Harabesi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Andvorza Harabesi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Andvorza Harabesi0.00 Km
Anavarza Kalesi1.03 Km
Anavarza1.62 Km
Anavarza Kalesi1.73 Km
Sarope Çayı4.73 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı