Amik Gölü Nerede Nasıl Gidilir, Amik Gölü Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Hatay  » Amik Gölü Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Amik Gölü

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Amik Gölü Haritası

Amik Gölü Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Amik Gölü nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Amik Gölü konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Amik Gölü Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Amik Gölü Haritası" sayfasındasınız. Amik Gölü haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Amik Gölü Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Amik Gölü haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Amik Gölü Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Amik Gölü Hatay şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Amik Gölü için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 36° 22' 0¨ N Boylam: 36° 16' 60¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Amik Gölü Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 36.3667 Boylam: 36.2833 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Amik Gölü haritası, Amik Gölü uydu görüntüleri, Amik Gölü karayolları haritası, google maps Amik Gölü, Amik Gölü arazi haritası, Amik Gölü sokak haritası, google earth Amik Gölü, Amik Gölü üç boyutlu görüntüsü, Amik Gölü 3d görüntüleri ve Amik Gölü yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Amik Gölü haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Amik Gölü0.00 Km
Hatay Havalimanı0.44 Km
Muratpaşa Çayı0.92 Km
Karasu Kanalı0.98 Km
Muratpaşa Kanalı3.93 Km
Amik Ovası4.07 Km
Afrin Kanalı4.96 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı