Amasya Kalesi Nerede Nasıl Gidilir, Amasya Kalesi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Amasya  » Amasya Kalesi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Amasya Kalesi

Adres: Amasya
Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Amasya Kalesi Haritası

Amasya Kalesi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Amasya Kalesi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Amasya Kalesi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Amasya Kalesi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Amasya Kalesi Haritası" sayfasındasınız. Amasya Kalesi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Amasya Kalesi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Amasya Kalesi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Amasya Kalesi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Amasya Kalesi Amasya şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Amasya Kalesi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 39' 20¨ N Boylam: 35° 49' 37¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Amasya Kalesi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.6556 Boylam: 35.8269 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Amasya Kalesi haritası, Amasya Kalesi uydu görüntüleri, Amasya Kalesi karayolları haritası, google maps Amasya Kalesi, Amasya Kalesi arazi haritası, Amasya Kalesi sokak haritası, google earth Amasya Kalesi, Amasya Kalesi üç boyutlu görüntüsü, Amasya Kalesi 3d görüntüleri ve Amasya Kalesi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Amasya Kalesi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Amasya Kalesi0.00 Km
Amasya Kral Kaya Mezarlıkları0.43 Km
Sultan II. Bayezid Camii ve Külliyesi0.56 Km
Amasya Arkeoloji Müzesi0.68 Km
Amasya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü1.05 Km
Amasya SGK İl Müdürlüğü1.65 Km
Ferhat İle Şirin Aşıklar Müzesi2.76 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı