Aktaş Sınır Kapısı Nerede Nasıl Gidilir, Aktaş Sınır Kapısı Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Ardahan  » Aktaş Sınır Kapısı Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Aktaş Sınır Kapısı

Adres: Çıldır (Türkiye - Gürcistan Sınır Kapısı), Ardahan
Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Aktaş Sınır Kapısı Haritası

Aktaş Sınır Kapısı Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Aktaş Sınır Kapısı nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Aktaş Sınır Kapısı konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Aktaş Sınır Kapısı Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Aktaş Sınır Kapısı Haritası" sayfasındasınız. Aktaş Sınır Kapısı haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Aktaş Sınır Kapısı Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Aktaş Sınır Kapısı haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Aktaş Sınır Kapısı Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Aktaş Sınır Kapısı Ardahan şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Aktaş Sınır Kapısı için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 41° 14' 3¨ N Boylam: 43° 11' 57¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Aktaş Sınır Kapısı Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 41.2343 Boylam: 43.1991 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Aktaş Sınır Kapısı haritası, Aktaş Sınır Kapısı uydu görüntüleri, Aktaş Sınır Kapısı karayolları haritası, google maps Aktaş Sınır Kapısı, Aktaş Sınır Kapısı arazi haritası, Aktaş Sınır Kapısı sokak haritası, google earth Aktaş Sınır Kapısı, Aktaş Sınır Kapısı üç boyutlu görüntüsü, Aktaş Sınır Kapısı 3d görüntüleri ve Aktaş Sınır Kapısı yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Aktaş Sınır Kapısı haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Aktaş Sınır Kapısı0.00 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı