Akşehir Ovası Nerede Nasıl Gidilir, Akşehir Ovası Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Konya  » Akşehir Ovası Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Akşehir Ovası

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Akşehir Ovası Haritası

Akşehir Ovası Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Akşehir Ovası nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Akşehir Ovası konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Akşehir Ovası Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Akşehir Ovası Haritası" sayfasındasınız. Akşehir Ovası haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Akşehir Ovası Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Akşehir Ovası haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Akşehir Ovası Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Akşehir Ovası Konya şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Akşehir Ovası için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 22' 41¨ N Boylam: 31° 34' 12¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Akşehir Ovası Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.378 Boylam: 31.5701 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Akşehir Ovası haritası, Akşehir Ovası uydu görüntüleri, Akşehir Ovası karayolları haritası, google maps Akşehir Ovası, Akşehir Ovası arazi haritası, Akşehir Ovası sokak haritası, google earth Akşehir Ovası, Akşehir Ovası üç boyutlu görüntüsü, Akşehir Ovası 3d görüntüleri ve Akşehir Ovası yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Akşehir Ovası haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Akşehir Ovası0.00 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı