Aksaray SGK İl Müdürlüğü Nerede Nasıl Gidilir, Aksaray SGK İl Müdürlüğü Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Aksaray  » Aksaray SGK İl Müdürlüğü Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Aksaray SGK İl Müdürlüğü

Adres: Aksaray Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Zafer Mah. Nevşehir Cad. No:138 Aksaray
Telefon: (382)2124680-81-82
Faks: (382)2137029
Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Aksaray SGK İl Müdürlüğü Haritası

Aksaray SGK İl Müdürlüğü Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Aksaray SGK İl Müdürlüğü nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Aksaray SGK İl Müdürlüğü konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Aksaray SGK İl Müdürlüğü Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Aksaray SGK İl Müdürlüğü Haritası" sayfasındasınız. Aksaray SGK İl Müdürlüğü haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Aksaray SGK İl Müdürlüğü Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Aksaray SGK İl Müdürlüğü haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Aksaray SGK İl Müdürlüğü Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Aksaray SGK İl Müdürlüğü Aksaray şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Aksaray SGK İl Müdürlüğü için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 24' 3¨ N Boylam: 34° 1' 9¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Aksaray SGK İl Müdürlüğü Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.4009 Boylam: 34.0191 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Aksaray SGK İl Müdürlüğü haritası, Aksaray SGK İl Müdürlüğü uydu görüntüleri, Aksaray SGK İl Müdürlüğü karayolları haritası, google maps Aksaray SGK İl Müdürlüğü, Aksaray SGK İl Müdürlüğü arazi haritası, Aksaray SGK İl Müdürlüğü sokak haritası, google earth Aksaray SGK İl Müdürlüğü, Aksaray SGK İl Müdürlüğü üç boyutlu görüntüsü, Aksaray SGK İl Müdürlüğü 3d görüntüleri ve Aksaray SGK İl Müdürlüğü yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Aksaray SGK İl Müdürlüğü haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Aksaray SGK İl Müdürlüğü0.00 Km
Yeniköy Deresi2.15 Km
Aksaray Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü2.48 Km
Uluırmak Deresi2.60 Km
Eğri Minare2.84 Km
Ulu Cami3.20 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı