Akbaş Deresi Nerede Nasıl Gidilir, Akbaş Deresi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Çanakkale  » Akbaş Deresi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Akbaş Deresi

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Akbaş Deresi Haritası

Akbaş Deresi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Akbaş Deresi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Akbaş Deresi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Akbaş Deresi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Akbaş Deresi Haritası" sayfasındasınız. Akbaş Deresi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Akbaş Deresi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Akbaş Deresi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Akbaş Deresi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Akbaş Deresi Çanakkale şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Akbaş Deresi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 39° 37' 0¨ N Boylam: 26° 33' 18¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Akbaş Deresi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 39.6168 Boylam: 26.5549 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Akbaş Deresi haritası, Akbaş Deresi uydu görüntüleri, Akbaş Deresi karayolları haritası, google maps Akbaş Deresi, Akbaş Deresi arazi haritası, Akbaş Deresi sokak haritası, google earth Akbaş Deresi, Akbaş Deresi üç boyutlu görüntüsü, Akbaş Deresi 3d görüntüleri ve Akbaş Deresi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Akbaş Deresi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Akbaş Deresi0.00 Km
Dikili Tepe3.81 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı