Adıyaman Üniversitesi Nerede Nasıl Gidilir, Adıyaman Üniversitesi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Adıyaman Üniversitesi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Adıyaman Üniversitesi

Adres: universite
Telefon: Altınşehir Mahallesi, Adıyaman
Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Adıyaman Üniversitesi Haritası

Adıyaman Üniversitesi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Adıyaman Üniversitesi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Adıyaman Üniversitesi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Adıyaman Üniversitesi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Adıyaman Üniversitesi Haritası" sayfasındasınız. Adıyaman Üniversitesi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Adıyaman Üniversitesi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Adıyaman Üniversitesi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Adıyaman Üniversitesi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Adıyaman Üniversitesi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 44' 38¨ N Boylam: 38° 13' 54¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Adıyaman Üniversitesi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.7439 Boylam: 38.2317 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Adıyaman Üniversitesi haritası, Adıyaman Üniversitesi uydu görüntüleri, Adıyaman Üniversitesi karayolları haritası, google maps Adıyaman Üniversitesi, Adıyaman Üniversitesi arazi haritası, Adıyaman Üniversitesi sokak haritası, google earth Adıyaman Üniversitesi, Adıyaman Üniversitesi üç boyutlu görüntüsü, Adıyaman Üniversitesi 3d görüntüleri ve Adıyaman Üniversitesi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Adıyaman Üniversitesi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Adıyaman Üniversitesi0.00 Km
Adıyaman Organize Sanayi Bölgesi3.64 Km
Eskisaray Cami4.12 Km
Adıyaman SGK İl Müdürlüğü4.25 Km
Adıyaman Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü4.73 Km
Adıyaman Şehirlerarası Otobüs Terminali4.82 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı