Adır Adası Nerede Nasıl Gidilir, Adır Adası Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Adır Adası Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Adır Adası

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Adır Adası Haritası

Adır Adası Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Adır Adası nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Adır Adası konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Adır Adası Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Adır Adası Haritası" sayfasındasınız. Adır Adası haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Adır Adası Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Adır Adası haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Adır Adası Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Adır Adası için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 52' 0¨ N Boylam: 43° 21' 0¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Adır Adası Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.8667 Boylam: 43.35 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Adır Adası haritası, Adır Adası uydu görüntüleri, Adır Adası karayolları haritası, google maps Adır Adası, Adır Adası arazi haritası, Adır Adası sokak haritası, google earth Adır Adası, Adır Adası üç boyutlu görüntüsü, Adır Adası 3d görüntüleri ve Adır Adası yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Adır Adası haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Adır Adası0.00 Km
Yaka Adası0.17 Km
Sıcak Tepesi4.50 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı