Ada Dere Nerede Nasıl Gidilir, Ada Dere Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Bitlis  » Ada Dere Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Ada Dere

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Ada Dere Haritası

Ada Dere Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Ada Dere nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Ada Dere konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Ada Dere Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Ada Dere Haritası" sayfasındasınız. Ada Dere haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Ada Dere Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Ada Dere haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Ada Dere Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Ada Dere Bitlis şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Ada Dere için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 16' 0¨ N Boylam: 42° 31' 60¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Ada Dere Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.2667 Boylam: 42.5333 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Ada Dere haritası, Ada Dere uydu görüntüleri, Ada Dere karayolları haritası, google maps Ada Dere, Ada Dere arazi haritası, Ada Dere sokak haritası, google earth Ada Dere, Ada Dere üç boyutlu görüntüsü, Ada Dere 3d görüntüleri ve Ada Dere yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Ada Dere haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Ada Dere0.00 Km
İkiztaşı Deresi0.66 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı