99 AKŞEMSETTİN MAHALLESİ - EMİNÖNÜ İETT Otobüs Sefer Saatleri, 99 Otobüsü Hareket Saatleri

Türkiye Haritası » İstanbul İETT Otobüs Seferleri Güzergahları  » 99 AKŞEMSETTİN MAHALLESİ - EMİNÖNÜ İETT Otobüs Sefer Saatleri


Kış döneminde otobüslerin duraklardan geçiş saatlerinde verilen saatlere göre + 5 ile 10 dakika arası sapmalar olabilmektedir.
99
AKŞEMSETTİN MAHALLESİ - EMİNÖNÜ
hattı
Gidiş-Dönüş sefer süresi: 100 Dakika

YEŞİLPINAR Kalkış SaatiEMİNÖNÜ Kalkış Saati
İş GünleriCumartesiPazar/Tatilİş GünleriCumartesiPazar/Tatil
A05:50AA05:50AA05:55AA06:30AA06:30AA06:50A
A06:05AA06:05A06:10A06:45AA06:45AA07:00A
06:1006:10A06:10A06:50A07:00A07:10
A06:20AA06:20A06:30A07:00A07:1007:25
06:3006:30A06:45A07:10A07:15AA07:35A
A06:35AA06:35A06:45A07:15A07:2007:40
06:4006:40A07:00A07:20X07:30XA07:50A
06:45X06:45X07:00A07:25A07:3507:55
A06:45A06:50A07:10A07:3007:40A08:00A
06:5007:0007:1007:35A07:45A08:05
07:00A07:00A07:20A07:40A07:5008:10
A07:00AA07:10AA07:20A07:4507:55A08:15A
A07:10A07:15A07:30AA07:55AA08:00AA08:20A
07:10A07:20AA07:40A08:00A08:10A08:25
A07:20AA07:30A07:40A08:06A08:15A08:35A
07:2007:3007:5008:12A08:25A08:40
07:30A07:40AA07:50AA08:20A08:30A08:50A
A07:30A07:42A08:00A08:25A08:35A09:00
A07:40AA07:52A08:05A08:30A08:42A09:10A
07:4207:5408:2008:40A08:49A09:15
A07:52AA08:05AA08:30AA08:45A08:56A09:30A
07:5408:0608:3008:50A09:06A09:35
A08:05AX08:15XA08:40AA09:00A09:13A09:40A
08:0608:1608:5009:0509:2309:50
08:1008:26A09:00A09:1309:28A10:00A
08:1608:3509:0509:1809:3310:10
A08:25AA08:35A09:2009:2409:3810:20
08:26A08:45AA09:20A09:3009:43A10:30A
A08:35A08:5009:3009:3709:4810:35
08:35A08:55AA09:35A09:4409:55A10:40A
A08:45A09:0509:5009:5110:02A10:50A
08:50A09:10AA09:50A09:5810:2011:00
A08:55A09:30A10:05A10:0510:30A11:10A
09:05A09:30A10:1010:1310:4011:20
A09:10A09:45A10:20A10:2010:47A11:30A
09:30A09:45A10:2510:3010:5411:35
A09:30A10:00A10:40A10:4011:01A11:50A
A09:45AA10:00A10:4010:4711:0811:55
09:4510:09A10:50A10:5411:15A12:00A
10:0010:1811:0011:0111:2512:10
A10:00A10:26A11:10A11:0811:35A12:20A
10:0910:3411:2011:1511:4512:30
10:1810:4211:3011:2511:5312:40
10:2610:50A11:40A11:3512:01A12:50A
10:3410:5811:5011:4512:0912:55
10:4211:06A11:55A11:5312:17A13:00A
10:5011:1412:1012:0112:25A13:10A
11:0011:30A12:10A12:1012:4513:20
11:1011:39A12:25A12:2012:54A13:30A
11:2011:4812:3012:3013:0313:40
11:3011:57A12:40A12:4013:12A13:50A
11:3912:0612:4512:5013:2113:55
11:4812:15A13:00A13:0013:30A14:05A
11:5712:2413:0013:1013:3914:15
12:0612:33A13:10A13:2013:48A14:20A
12:1512:4213:2013:3013:5714:30
12:2412:50A13:30A13:3914:06A14:40A
12:3312:5813:4013:4814:1514:50
12:4213:0613:5013:5714:2315:00
12:5013:14A14:00A14:0614:31A15:10A
12:5813:2214:1014:1514:3915:15
13:0613:30A14:10A14:2314:47A15:20A
13:1413:38A14:25A14:3114:55A15:30A
13:2213:5414:3014:3915:0915:40
13:3214:0314:4014:4715:18A15:50A
13:4214:12A14:40A14:5715:2716:00
13:5314:2114:5515:0815:36A16:10A
14:0314:30A14:55A15:1815:4516:15
14:1214:39A15:10A15:2715:54A16:25A
14:2114:4815:1015:3616:0316:35
14:3014:57A15:20A15:4516:12A16:40A
14:3915:0615:3015:5416:2116:50
14:4815:14A15:40A16:0316:30A17:00A
14:5715:2215:5016:1216:3917:10
15:0615:3016:1016:2116:4617:20
15:1415:38A16:20A16:3016:53A17:30A
15:2215:4616:3016:3917:0017:35
15:3015:54A16:35A16:4617:10A17:40A
15:3816:02A16:50A16:5317:20A17:50A
15:4616:1816:5517:0017:3018:00
15:5616:27A17:05A17:0717:40A18:10A
16:0616:3617:1017:1417:5018:20
16:1616:45A17:20A17:2118:00A18:30A
16:2716:5417:2517:3018:1018:40
16:3617:03A17:40A17:4018:18A18:50A
16:4517:1217:4017:5018:2618:55
16:5417:21A17:50A18:0018:34A19:00A
17:0317:3018:0018:1018:4219:10
17:1217:39A18:10A18:1818:49A19:20A
17:2117:4718:2018:2618:5619:30
17:3017:5418:3018:3419:0319:40
17:3918:01A18:40A18:4219:10A19:50A
17:4718:0818:5018:4919:2019:55
17:5418:16A18:55A18:5619:30A20:00A
18:0118:24A19:10A19:0319:4020:10
18:0818:4819:1019:1019:5020:20
18:1618:56A19:25A19:1720:00A20:30A
18:2419:0419:3019:2320:1020:40
18:3219:13A19:40A19:2920:20A20:50A
18:4819:2319:4519:3520:2920:55
18:5619:33A20:00A19:4520:39A21:10A
19:0419:4320:0519:5520:4921:15
19:1319:53A20:15A20:0520:59A21:20A
19:2320:0320:3020:1521:0921:30
19:3320:13A20:45A20:2521:20A21:45A
19:4320:2321:0020:3521:3022:00
19:5320:33A21:20A20:4521:40A22:20A
20:0320:4321:4020:5521:5022:40
20:1320:5522:0021:0522:0023:05
20:2321:1021:2522:20
20:3321:3021:3522:40
20:4321:5521:4523:05
20:5522:2021:5523:30
21:1022:05
21:3022:20
21:5522:40
22:2023:05
23:30

Not: YEŞİLPINARDAN KALKAN OTOLAR PAZAR GÜNÜ HARİÇ SAAT 10:00DAN
A HARFLİ SAATLERDE AKŞEMSETTİN DEN KALKAR.
A HARFLİ SAATLERDE AKŞEMSETTİN MAHALLESİNE ÇALIŞIR.
SONRA AKŞEMSETTİN MAHALLESİNDEN GEÇERLER.
X İŞARETLİ SAATLERDE ADLİYECİLER SİTESİNDEN KALKAR.

Altı-Çizgili ve Kırmızı Servisler ÖHO (Özel Halk Otobüsü) servisidir.

99 AKŞEMSETTİN MAHALLESİ - EMİNÖNÜ Otobüs Hattı Geçiş Güzergahı



99 AKŞEMSETTİN MAHALLESİ - EMİNÖNÜ Gidiş - Dönüş Güzergah Rotası Geçiş Durakları

Not: Otobüs seferlerinin duraklardan geçiş saatleri bilgi vermek amacıyla sitemizde yer almaktadır, otobüslerin hava şartları, trafik sıkışıklığı, kaza, arıza ve vb. şartlar gibi durak geçiş saatlerinde uyumsuzluklar olabilmektedir.





E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı