Sümela Manastırı Nerede Nasıl Gidilir, Sümela Manastırı Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Sümela Manastırı Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Sümela Manastırı

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Sümela Manastırı Haritası

Sümela Manastırı Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Sümela Manastırı Yakınındaki Oteller
Aşağıdaki haritayı kullanarak Sümela Manastırı nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Sümela Manastırı konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Sümela Manastırı Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Sümela Manastırı Haritası" sayfasındasınız. Sümela Manastırı haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Sümela Manastırı Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Sümela Manastırı haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Sümela Manastırı Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Sümela Manastırı için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 41' 31¨ N Boylam: 39° 39' 28¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Sümela Manastırı Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.6919 Boylam: 39.6578 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Sümela Manastırı haritası, Sümela Manastırı uydu görüntüleri, Sümela Manastırı karayolları haritası, google maps Sümela Manastırı, Sümela Manastırı arazi haritası, Sümela Manastırı sokak haritası, google earth Sümela Manastırı, Sümela Manastırı üç boyutlu görüntüsü, Sümela Manastırı 3d görüntüleri ve Sümela Manastırı yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Sümela Manastırı haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Sümela Manastırı0.00 Km
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı