Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali Nerede Nasıl Gidilir, Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali Haritası

Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali Haritası" sayfasındasınız. Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 58' 46¨ N Boylam: 37° 53' 36¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.9794 Boylam: 37.8932 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali haritası, Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali uydu görüntüleri, Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali karayolları haritası, google maps Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali, Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali arazi haritası, Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali sokak haritası, google earth Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali, Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali üç boyutlu görüntüsü, Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali 3d görüntüleri ve Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali0.00 Km
Ordu Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü0.38 Km
19 Eylül Stadyumu1.30 Km
Ordu Limanı2.17 Km
Ordu SGK İl Müdürlüğü2.28 Km
Altınordu Sosyal Güvenlik Merkezi2.28 Km
Ordu Organize Sanayi Sitesi3.13 Km
Boztepe, Ordu3.29 Km
Meletağzı4.79 Km




Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin Fiyatları



E-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı