Kars Kalesi Nerede Nasıl Gidilir, Kars Kalesi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Kars  » Kars Kalesi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Kars Kalesi

Adres: , Kars
Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Kars Kalesi Haritası

Kars Kalesi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Kars Kalesi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Kars Kalesi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Kars Kalesi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Kars Kalesi Haritası" sayfasındasınız. Kars Kalesi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Kars Kalesi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Kars Kalesi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Kars Kalesi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Kars Kalesi Kars şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Kars Kalesi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 36' 48¨ N Boylam: 43° 5' 27¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Kars Kalesi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.6132 Boylam: 43.0909 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Kars Kalesi haritası, Kars Kalesi uydu görüntüleri, Kars Kalesi karayolları haritası, google maps Kars Kalesi, Kars Kalesi arazi haritası, Kars Kalesi sokak haritası, google earth Kars Kalesi, Kars Kalesi üç boyutlu görüntüsü, Kars Kalesi 3d görüntüleri ve Kars Kalesi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Kars Kalesi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Kars Kalesi0.00 Km
Kars Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü1.31 Km
Kars1.60 Km
Kars SGK İl Müdürlüğü2.22 Km
Kars Şehirlerarası Otobüs Terminali4.15 Km
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı