Kalesikefte Tepesi Nerede Nasıl Gidilir, Kalesikefte Tepesi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Siirt  » Kalesikefte Tepesi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Kalesikefte Tepesi

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Kalesikefte Tepesi Haritası

Kalesikefte Tepesi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Kalesikefte Tepesi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Kalesikefte Tepesi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Kalesikefte Tepesi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Kalesikefte Tepesi Haritası" sayfasındasınız. Kalesikefte Tepesi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Kalesikefte Tepesi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Kalesikefte Tepesi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Kalesikefte Tepesi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Kalesikefte Tepesi Siirt şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Kalesikefte Tepesi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 49' 28¨ N Boylam: 41° 42' 36¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Kalesikefte Tepesi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.8244 Boylam: 41.71 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Kalesikefte Tepesi haritası, Kalesikefte Tepesi uydu görüntüleri, Kalesikefte Tepesi karayolları haritası, google maps Kalesikefte Tepesi, Kalesikefte Tepesi arazi haritası, Kalesikefte Tepesi sokak haritası, google earth Kalesikefte Tepesi, Kalesikefte Tepesi üç boyutlu görüntüsü, Kalesikefte Tepesi 3d görüntüleri ve Kalesikefte Tepesi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Kalesikefte Tepesi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Kalesikefte Tepesi0.00 Km
Sekilka Deresi2.70 Km
Güvzik Deresi2.78 Km
Akçalı Tepe2.90 Km
Selen Harabesi3.58 Km
Hiller Harabesi3.62 Km
Koyun Tepe3.89 Km
Avdi Deresi4.64 Km
Feğ Sırtı4.93 Km
Nakaba Aliko Tepesi4.94 Km
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı