Gelibolu Limanı Nerede Nasıl Gidilir, Gelibolu Limanı Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Çanakkale  » Gelibolu Limanı Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Gelibolu Limanı

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Gelibolu Limanı Haritası

Gelibolu Limanı Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Gelibolu Limanı nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Gelibolu Limanı konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Gelibolu Limanı Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Gelibolu Limanı Haritası" sayfasındasınız. Gelibolu Limanı haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Gelibolu Limanı Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Gelibolu Limanı haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Gelibolu Limanı Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Gelibolu Limanı Çanakkale şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Gelibolu Limanı için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 24' 0¨ N Boylam: 26° 39' 0¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Gelibolu Limanı Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.4 Boylam: 26.65 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Gelibolu Limanı haritası, Gelibolu Limanı uydu görüntüleri, Gelibolu Limanı karayolları haritası, google maps Gelibolu Limanı, Gelibolu Limanı arazi haritası, Gelibolu Limanı sokak haritası, google earth Gelibolu Limanı, Gelibolu Limanı üç boyutlu görüntüsü, Gelibolu Limanı 3d görüntüleri ve Gelibolu Limanı yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Gelibolu Limanı haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Gelibolu Limanı0.00 Km
Alaaddin Kalfa Mezarlığı1.75 Km
Gelibolu Feribot İskelesi1.79 Km
Piri Reis Muzesi1.88 Km
Gelibolu Sosyal Güvenlik Merkezi2.13 Km
Bayraklı Baba Türbesi2.75 Km
Bağçeşme Limanı3.38 Km
Galata Burnu4.20 Km
Münipbey Deresi4.25 Km
Çankaya Burnu4.86 Km
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı