Türkmenabat Şehir Haritası, Türkmenistan Uydu Görüntüsü, Yol Cadde Sokak Haritaları

Dünya Haritası  »  Türkmenistan Haritası  » Türkmenabat Şehir Haritası

Türkmenabat Şehir Haritası

 Türkmenabat
Yol Haritası Uydu Haritası Topografik Harita
Uydu görünümleri için Uydu Haritası Göster veya Karma Harita Göster, Sokak Haritası görünümü için Yol Sokak Haritası Göster alanına tıklayınız.

Türkmenabat için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 39° 5' 28¨ N Boylam: 63° 34' 22¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Türkmenabat Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 39.0911 Boylam: 63.572903 şeklindedir.


Türkmenabat Haritası Kullanımı

Şu an "Türkmenabat Haritası" sayfasındasınız. Türkmenabat haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Türkmenabat Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Türkmenabat haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Türkmenabat Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Türkmenabat Saat Kaç, Yerel Türkmenabat SaatiE-sehir.com © 2004 - 2018, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı