Türkmenistan Haritası, Türkmenistan Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Türkmenistan Nerede

Dünya Haritası  » Türkmenistan Haritası

Türkmenistan Hangi Kıtadadır? Türkmenistan Hangi Kıtada Yer Alır

Türkmenistan ülkesi Asya kıtasında bulunur. Türkmenistan, toplam yüzölçümü 488,100 km2 olan, başkenti Aşkabat şehri olan bir ülkedir. Türkmenistan haritasını inceleyerek Türkmenistan dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Türkmenistan Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Türkmenistan Bayrağı Resmi
Türkmenistan Hava Durumu

Türkmenistan Ülke Haritası

 Türkmenistan Haritası
Uydu HaritasıTürkmenistan Haritası

Şu an "Türkmenistan Haritası" sayfasındasınız. Türkmenistan haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Türkmenistan Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Türkmenistan haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Türkmenistan Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Türkmenistan Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Türkmenistan Şehirleri

Türkmenistan Şehirleri


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı