İslamabad Şehir Haritası, Pakistan Uydu Görüntüsü, Yol Cadde Sokak Haritaları

Dünya Haritası  »  Pakistan Haritası  » İslamabad Şehir Haritası

İslamabad Şehir Haritası

 İslamabad
Yol Haritası Uydu Haritası Topografik Harita
Uydu görünümleri için Uydu Haritası Göster veya Karma Harita Göster, Sokak Haritası görünümü için Yol Sokak Haritası Göster alanına tıklayınız.

İslamabad için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 33° 43' 5¨ N Boylam: 73° 3' 38¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için İslamabad Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 33.718151 Boylam: 73.060547 şeklindedir.


İslamabad Haritası Kullanımı

Şu an "İslamabad Haritası" sayfasındasınız. İslamabad haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. İslamabad Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de İslamabad haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden İslamabad Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

İslamabad Saat Kaç, Yerel İslamabad Saati
İslamabad Gezilecek Önemli Tarihi Yerler


E-sehir.com © 2004 - 2018, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı