Pakistan Haritası, Pakistan Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Pakistan Nerede

Dünya Haritası  » Pakistan Haritası

Pakistan Hangi Kıtadadır? Pakistan Hangi Kıtada Yer Alır

Pakistan ülkesi Asya kıtasında bulunur. Pakistan, toplam yüzölçümü 803,940 km2 olan, başkenti İslamabad şehri olan bir ülkedir. Pakistan haritasını inceleyerek Pakistan dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Pakistan Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Pakistan Bayrağı Resmi
Pakistan Hava Durumu

Pakistan Ülke Haritası

 Pakistan Haritası
Uydu HaritasıPakistan Haritası

Şu an "Pakistan Haritası" sayfasındasınız. Pakistan haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Pakistan Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Pakistan haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Pakistan Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Pakistan Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Pakistan Şehirleri

Pakistan Şehirleri


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı