Necef Şehir Haritası, Irak Uydu Görüntüsü, Yol Cadde Sokak Haritaları

Dünya Haritası  »  Irak Haritası  » Necef Şehir Haritası

Necef Şehir Haritası

 Necef
Yol Haritası Uydu Haritası Topografik Harita
Uydu görünümleri için Uydu Haritası Göster veya Karma Harita Göster, Sokak Haritası görünümü için Yol Sokak Haritası Göster alanına tıklayınız.

Necef için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 32° 1' 26¨ N Boylam: 44° 19' 27¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Necef Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 32.023917 Boylam: 44.324122 şeklindedir.


Necef Haritası Kullanımı

Şu an "Necef Haritası" sayfasındasınız. Necef haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Necef Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Necef haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Necef Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Necef Saat Kaç, Yerel Necef SaatiE-sehir.com © 2004 - 2018, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı