Irak Haritası, Irak Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Irak Nerede

Dünya Haritası  » Irak Haritası

Irak Hangi Kıtadadır? Irak Hangi Kıtada Yer Alır

Irak ülkesi Asya kıtasında bulunur. Irak, toplam yüzölçümü 438,317 km2 olan, başkenti Bağdat şehri olan bir ülkedir. Irak haritasını inceleyerek Irak dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Irak Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Irak Bayrağı Resmi
Irak Hava Durumu

Irak Ülke Haritası

 Irak Haritası
Uydu HaritasıIrak Haritası

Şu an "Irak Haritası" sayfasındasınız. Irak haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Irak Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Irak haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Irak Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Irak Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Irak Şehirleri

Irak Şehirleri


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı