Yunanistan Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Yunanistan Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosluğu Haritası

YUNANİSTAN CUMHURİYETİ İZMİR BAŞKONSOLOSLUĞU, Atatürk Caddesi, No: 366 / 1, 35220, Alsancak / İZMİR , Türkiye

Telefon: (232) 421 69 92, 464 31 60
Faks: (232) 463 33 93

Yunanistan Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Yunanistan Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıYunanistan Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Yunanistan Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Yunanistan Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Yunanistan Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Yunanistan Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Yunanistan Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı