Yunanistan Cumhuriyeti Edirne Konsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Yunanistan Cumhuriyeti Edirne Konsolosluğu Haritası

YUNANİSTAN CUMHURİYETİ EDİRNE KONSOLOSLUĞU, Şükrüpaşa Mah..Sok,No:2 , EDİRNE , Türkiye

Telefon: (284) 235 58 04 ,235 58 64
Faks: (284) 235 58 08

Yunanistan Cumhuriyeti Edirne Konsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Yunanistan Cumhuriyeti Edirne Konsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıYunanistan Cumhuriyeti Edirne Konsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Yunanistan Cumhuriyeti Edirne Konsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Yunanistan Cumhuriyeti Edirne Konsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Yunanistan Cumhuriyeti Edirne Konsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Yunanistan Cumhuriyeti Edirne Konsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Yunanistan Cumhuriyeti Edirne Konsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı