Son Dakika Depremler

Sorgun İlçe Haritası, Yozgat Sorgun Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Yozgat  » Sorgun Haritası
Sorgun ilçesi Yozgat iline bağlıdır. Sorgun, Yozgat şehrinin bir ilçesidir, Sorgun semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Yozgat ilinin Sorgun ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Yozgat Sorgun İlçesi HaritasıYozgat Sorgun Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Yozgat Sorgun Haritası" sayfasındasınız. Yozgat Sorgun haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Yozgat Sorgun Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Yozgat Sorgun haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Yozgat Sorgun Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Yozgat Sorgun Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Yozgat Sorgun için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 39° 48' 46¨ N Boylam: 35° 10' 54¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Yozgat Sorgun Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 39.812803 Boylam: 35.181652 şeklindedir.

Yozgat Sorgun Semtleri


Sorgun Semtleri

Yozgat Sorgun Mahalleleri


Sorgun Mahalleleri

Yozgat Sorgun Köyleri


Sorgun Köyleri

Yozgat Sorgun 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Yozgat Sorgun haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Sorgun Sosyal Güvenlik Merkezi0.44 Km
Mükremin Göleti3.34 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı