Yavaşbey İlkokulu Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  Samsun Eğitim Kurumları  » Yavaşbey İlkokulu Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

Yavaşbey İlkokulu, Yavaşbey Mah. Merkez Sk. No: 120 Salıpazarı / Samsun Salıpazarı, Samsun, Türkiye

Telefon: (362) 821 42 73 Faks:
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Yavaşbey İlkokulu kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve Yavaşbey İlkokulu sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

Samsun Liseleri LGS Yüzdelik Dilimleri

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yavaşbey İlkokulu nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Yavaşbey İlkokulu Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

Yavaşbey İlkokulu - Salıpazarı Samsun Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Yavaşbey İlkokulu - Salıpazarı Samsun Haritası" sayfasındasınız. Yavaşbey İlkokulu - Salıpazarı Samsun haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Yavaşbey İlkokulu - Salıpazarı Samsun Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Yavaşbey İlkokulu - Salıpazarı Samsun haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Yavaşbey İlkokulu - Salıpazarı Samsun Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı