Saray İlçe Haritası, Van Saray Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Van  » Saray Haritası
Saray ilçesi Van iline bağlıdır. Saray, Van şehrinin bir ilçesidir, Saray semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Van ilinin Saray ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Van Saray İlçesi HaritasıVan Saray Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Van Saray Haritası" sayfasındasınız. Van Saray haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Van Saray Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Van Saray haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Van Saray Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Van Saray Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Van Saray için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 39' 2¨ N Boylam: 44° 10' 12¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Van Saray Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.650556 Boylam: 44.17 şeklindedir.

Van Saray Semtleri


Saray Semtleri

Van Saray Mahalleleri


Saray Mahalleleri

Van Saray Köyleri


Saray Köyleri

Van Saray 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Van Saray haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Cemalgöl? Pinar4.00 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı