Özalp İlçe Haritası, Van Özalp Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Van  » Özalp Haritası
Özalp ilçesi Van iline bağlıdır. Özalp, Van şehrinin bir ilçesidir, Özalp semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Van ilinin Özalp ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Van Özalp İlçesi HaritasıVan Özalp Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Van Özalp Haritası" sayfasındasınız. Van Özalp haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Van Özalp Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Van Özalp haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Van Özalp Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Van Özalp Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Van Özalp için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 39' 29¨ N Boylam: 43° 59' 31¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Van Özalp Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.658004 Boylam: 43.991996 şeklindedir.

Van Özalp Semtleri


Özalp Semtleri

Van Özalp Mahalleleri


Özalp Mahalleleri

Van Özalp Köyleri


Özalp Köyleri

Van Özalp 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Van Özalp haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Karaveli Tepe2.40 Km
Pınarbaşı Düzü4.50 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı