Gürpınar İlçe Haritası, Van Gürpınar Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Van  » Gürpınar Haritası
Gürpınar ilçesi Van iline bağlıdır. Gürpınar, Van şehrinin bir ilçesidir, Gürpınar semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Van ilinin Gürpınar ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Van Gürpınar İlçesi HaritasıVan Gürpınar Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Van Gürpınar Haritası" sayfasındasınız. Van Gürpınar haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Van Gürpınar Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Van Gürpınar haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Van Gürpınar Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Van Gürpınar Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Van Gürpınar için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 19' 44¨ N Boylam: 43° 24' 52¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Van Gürpınar Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.328788 Boylam: 43.41432 şeklindedir.

Van Gürpınar Semtleri


Gürpınar Semtleri

Van Gürpınar Mahalleleri


Gürpınar Mahalleleri

Van Gürpınar Köyleri


Gürpınar Köyleri

Van Gürpınar 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Van Gürpınar haritasına yakın yerler listesi

Herhangi bir kayıt bulunamadı.

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı