Çatak İlçe Haritası, Van Çatak Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Van  » Çatak Haritası
Çatak ilçesi Van iline bağlıdır. Çatak, Van şehrinin bir ilçesidir, Çatak semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Van ilinin Çatak ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Van Çatak İlçesi HaritasıVan Çatak Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Van Çatak Haritası" sayfasındasınız. Van Çatak haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Van Çatak Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Van Çatak haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Van Çatak Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Van Çatak Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Van Çatak için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 0' 24¨ N Boylam: 43° 3' 31¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Van Çatak Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.006582 Boylam: 43.058551 şeklindedir.

Van Çatak Semtleri


Çatak Semtleri

Van Çatak Mahalleleri


Çatak Mahalleleri

Van Çatak Köyleri


Çatak Köyleri

Van Çatak 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Van Çatak haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Çataksuyu1.02 Km
Marsıgan Harabı4.81 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı