Çaldıran İlçe Haritası, Van Çaldıran Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Van  » Çaldıran Haritası
Çaldıran ilçesi Van iline bağlıdır. Çaldıran, Van şehrinin bir ilçesidir, Çaldıran semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Van ilinin Çaldıran ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Van Çaldıran İlçesi HaritasıVan Çaldıran Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Van Çaldıran Haritası" sayfasındasınız. Van Çaldıran haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Van Çaldıran Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Van Çaldıran haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Van Çaldıran Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Van Çaldıran Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Van Çaldıran için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 39° 8' 31¨ N Boylam: 43° 54' 50¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Van Çaldıran Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 39.141944 Boylam: 43.913889 şeklindedir.

Van Çaldıran Semtleri


Çaldıran Semtleri

Van Çaldıran Mahalleleri


Çaldıran Mahalleleri

Van Çaldıran Köyleri


Çaldıran Köyleri

Van Çaldıran 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Van Çaldıran haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Çaldıran Otobüs Terminali1.34 Km
Çaldıran Sosyal Güvenlik Merkezi1.49 Km
Yağlı Dere4.64 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı