Başkale İlçe Haritası, Van Başkale Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Van  » Başkale Haritası
Başkale ilçesi Van iline bağlıdır. Başkale, Van şehrinin bir ilçesidir, Başkale semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Van ilinin Başkale ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Van Başkale İlçesi HaritasıVan Başkale Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Van Başkale Haritası" sayfasındasınız. Van Başkale haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Van Başkale Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Van Başkale haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Van Başkale Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Van Başkale Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Van Başkale için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 2' 46¨ N Boylam: 44° 0' 54¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Van Başkale Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.046 Boylam: 44.015 şeklindedir.

Van Başkale Semtleri


Başkale Semtleri

Van Başkale Mahalleleri


Başkale Mahalleleri

Van Başkale Köyleri


Başkale Köyleri

Van Başkale 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Van Başkale haritasına yakın yerler listesi

Herhangi bir kayıt bulunamadı.

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı