Bahçesaray İlçe Haritası, Van Bahçesaray Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Van  » Bahçesaray Haritası
Bahçesaray ilçesi Van iline bağlıdır. Bahçesaray, Van şehrinin bir ilçesidir, Bahçesaray semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Van ilinin Bahçesaray ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Van Bahçesaray İlçesi HaritasıVan Bahçesaray Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Van Bahçesaray Haritası" sayfasındasınız. Van Bahçesaray haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Van Bahçesaray Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Van Bahçesaray haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Van Bahçesaray Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Van Bahçesaray Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Van Bahçesaray için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 7' 43¨ N Boylam: 42° 48' 33¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Van Bahçesaray Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.128636 Boylam: 42.80921 şeklindedir.

Van Bahçesaray Semtleri


Bahçesaray Semtleri

Van Bahçesaray Mahalleleri


Bahçesaray Mahalleleri

Van Bahçesaray Köyleri


Bahçesaray Köyleri

Van Bahçesaray 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Van Bahçesaray haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Hasobeşir Tepesi4.28 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı