Ukrayna İstanbul Başkonsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Ukrayna İstanbul Başkonsolosluğu Haritası

UKRAYNA İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU, Adakale Sok. ,No: 13, Şenlikköy,-Florya/Bakırköy / İSTANBUL , Türkiye

Telefon: (212) 662 25 41 , 663 26 55 ,663 26 73 , 662 27 35
Faks: (212) 662 18 76

Ukrayna İstanbul Başkonsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Ukrayna İstanbul Başkonsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıUkrayna İstanbul Başkonsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Ukrayna İstanbul Başkonsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Ukrayna İstanbul Başkonsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Ukrayna İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Ukrayna İstanbul Başkonsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Ukrayna İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı