Dünya Kupası 2022 Futbol Maçları Sonuçları


Tutak Hazennaz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  Ağrı Eğitim Kurumları  » Tutak Hazennaz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

Tutak Hazennaz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Yeni Mah. 418 Sk. No: 3 İç Kapı No: 1 Tutak / Ağrı Tutak, Ağrı, Türkiye

Telefon : 0546 668 85 67 Faks : (472) 411 22 22
Verilen Kurs Programları : Zihinsel Yetersizliği Olan Bireyler İçin Destek Eğitim Programı (Bireysel-Grup), Öğrenme Güçlüğü Olan Bireyler İçin Destek Eğitim Programı (Bireysel-Grup), Bedensel Yetersizliği Olan Bireyler İçin Destek Eğitim Programı (Bireysel), Otizm Spektrum Bozukluğu Olan Bireyler İçin Destek Eğitim Programı (Bireysel-Grup)
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Tutak Hazennaz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve Tutak Hazennaz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

Ağrı Liseleri LGS Yüzdelik Dilimleri

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tutak Hazennaz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Tutak Hazennaz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

Tutak Hazennaz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Tutak Ağrı Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Tutak Hazennaz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Tutak Ağrı Haritası" sayfasındasınız. Tutak Hazennaz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Tutak Ağrı haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Tutak Hazennaz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Tutak Ağrı Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Tutak Hazennaz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Tutak Ağrı haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Tutak Hazennaz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Tutak Ağrı Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2022, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı