Türkmenistan İstanbul Başkonsolosluğu

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Türkmenistan İstanbul Başkonsolosluğu Haritası

TÜRKMENİSTAN İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU, Gazi Evrenos Cad. ,Baharistan Sok., No:13, Yeşilköy / İSTANBUL , Türkiye

Telefon: (212) 662 02 21-23
Faks: (212) 662 02 24

Türkmenistan İstanbul Başkonsolosluğu pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Türkmenistan İstanbul Başkonsolosluğu Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıTürkmenistan İstanbul Başkonsolosluğu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Türkmenistan İstanbul Başkonsolosluğu Haritası" sayfasındasınız. Türkmenistan İstanbul Başkonsolosluğu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Türkmenistan İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Türkmenistan İstanbul Başkonsolosluğu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Türkmenistan İstanbul Başkonsolosluğu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı