Pertek İlçe Haritası, Tunceli Pertek Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Tunceli  » Pertek Haritası
Pertek ilçesi Tunceli iline bağlıdır. Pertek, Tunceli şehrinin bir ilçesidir, Pertek semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Tunceli ilinin Pertek ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Tunceli Pertek İlçesi HaritasıTunceli Pertek Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Tunceli Pertek Haritası" sayfasındasınız. Tunceli Pertek haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Tunceli Pertek Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Tunceli Pertek haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Tunceli Pertek Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Tunceli Pertek Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Tunceli Pertek için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 52' 1¨ N Boylam: 39° 19' 34¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Tunceli Pertek Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.866944 Boylam: 39.326111 şeklindedir.

Tunceli Pertek Semtleri


Pertek Semtleri

Tunceli Pertek Mahalleleri


Pertek Mahalleleri

Tunceli Pertek Köyleri


Pertek Köyleri

Tunceli Pertek 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Tunceli Pertek haritasına yakın yerler listesi

Herhangi bir kayıt bulunamadı.

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı