Ovacık İlçe Haritası, Tunceli Ovacık Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Tunceli  » Ovacık Haritası
Ovacık ilçesi Tunceli iline bağlıdır. Ovacık, Tunceli şehrinin bir ilçesidir, Ovacık semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Tunceli ilinin Ovacık ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Tunceli Ovacık İlçesi HaritasıTunceli Ovacık Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Tunceli Ovacık Haritası" sayfasındasınız. Tunceli Ovacık haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Tunceli Ovacık Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Tunceli Ovacık haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Tunceli Ovacık Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Tunceli Ovacık Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Tunceli Ovacık için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 39° 21' 30¨ N Boylam: 39° 12' 58¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Tunceli Ovacık Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 39.358333 Boylam: 39.216111 şeklindedir.

Tunceli Ovacık Semtleri


Ovacık Semtleri

Tunceli Ovacık Mahalleleri


Ovacık Mahalleleri

Tunceli Ovacık Köyleri


Ovacık Köyleri

Tunceli Ovacık 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Tunceli Ovacık haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Karagöl Deresi1.67 Km
ilanlı Deresi1.75 Km
Aksu Deresi3.06 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı