Yomra İlçe Haritası, Trabzon Yomra Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Trabzon  » Yomra Haritası
Yomra ilçesi Trabzon iline bağlıdır. Yomra, Trabzon şehrinin bir ilçesidir, Yomra semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Trabzon ilinin Yomra ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Trabzon Yomra İlçesi HaritasıTrabzon Yomra Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Trabzon Yomra Haritası" sayfasındasınız. Trabzon Yomra haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Trabzon Yomra Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Trabzon Yomra haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Trabzon Yomra Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Trabzon Yomra Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Trabzon Yomra için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 57' 15¨ N Boylam: 39° 51' 55¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Trabzon Yomra Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.954281 Boylam: 39.865141 şeklindedir.

Trabzon Yomra Semtleri


Yomra Semtleri

Trabzon Yomra Mahalleleri


Yomra Mahalleleri

Trabzon Yomra Köyleri


Yomra Köyleri

Trabzon Yomra 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Trabzon Yomra haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Varvara Deresi0.57 Km
Yomra Limanı1.21 Km
Kalafa Deresi1.57 Km
Kaşüstü Plajı2.65 Km
Sana Deresi3.01 Km
Kovata Limanı3.89 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı